تاريخ:پنجم فروردين 1396 ساعت 11:37
کد : 6933

کلاهبرداری تلفنی توسط زندانیان

کلاهبرداری تلفنی توسط زندانیان
در پی وصول گزارشی مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب بانکی به مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال توسط افراد ناشناس، بررسی موضوع در دستور کار پلیس فتا شهرستان قدس قرار گرفت.


به گزارش ایران هشدار -
سرهنگ شاهپور فلاحی بعدازظهر امروز گفت: در پی وصول گزارشی مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب بانکی به مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال توسط افراد ناشناس، بررسی موضوع در دستور کار پلیس فتا شهرستان قدس قرار گرفت.

وی گفت: مأموران پلیس فتا با بررسی اسناد و مدارک موجود متوجه شدند پول پس از برداشت از حساب بلافاصله به چندین حساب دیگر منتقل و همدستان متهم، اقدام به خرید از دستگاه های خودپرداز و فروشگاه های اینترنتی می کردند.

فلاحی افزود: این در حالی است که متهمان از کارت های بانکی سایر افراد استفاده می کردند و عملا هیچگونه ردی از خود بر جای نمی گذاشتند.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس ادامه داد: با اقدامات و بررسی های پلیسی پس تحقیق و احضار مرتبطان با این پرونده، عوامل اصلی شناسایی شدند.

وی اضافه کرد: پس از شناسایی این افراد که از محبوسان زندان رجایی شهر کرج بودند فعالیت‌های آنها مورد تحقیق قرار گرفته و در پی آن سایر مرتبطان و همدستان متهمان، در خارج زندان دستگیر شدند.

رئیس پلیس شهرستان قدس اظهار کرد: در مجموع تعداد ۱۴ متهم که از ساکنان شهرستان های ملارد و اسلامشهر بوده و در قالب یک باند بزرگ، کلاهبرداری تلفنی فعال می کردند با اقدامات پلیسی دستگیر شدند.

فلاحی افزود: پس از دستگیری‌ متهمان از آنان بیش از ۵۰ عدد کارت عابر بانک متعلق به افراد غیر و بیش از ۳۰ دستگاه گوشی تلفن همراه به همراه سیم کارت کشف شد.

منبع: مهر 

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/6933
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی