تاريخ:بيست و سوم فروردين 1396 ساعت 10:49
کد : 7052

بازاریابان مراقب باشید طعمه کلاهبردارن نشوید!

بازاریابان مراقب باشید طعمه کلاهبردارن نشوید!
بازاریابی چند سطحی هم در نهایت مانند بقیه کسب و کارهاست، چه آن را داخل منزل و چه خارج از منزل انجام دهید. این بدان معناست که اگر به اندازه کافی پول و انرژی سرمایه گذاری نکنید، به هیچ جایی نخواهید رسید و مطمئناً درامد چندانی هم نخواهید داشت.
اختصاصی ایران هشدار- در اینجا به بعضی علائم هشدار دهنده که نشان می دهد یک برنامه بازاریابی چندسطحی کلاهبرداری یا هرمی است اشاره می شود.
- شما با اضافه کردن و ثبت نام اعضای جدید کسب درامد می کنید.
اگر اعضا هنوز بر اساس ثبت عضو و به کارگیری افراد جدید پول به دست می آورند، نشان از آن دارد که این مجموعه فعالیت سالم ندارد و شما با مشکل مواجه هستید.
- محصول خوب فروخته نمی شود.
اگر می خواهید وارد این فعالیت شوید، حتماً توجه داشته باشید که کالای مورد نظر در این طرح بازاریابی چند سطحی بایدکالایی خوب و مورد علاقه مردم باشد. اگر کیفیت جنس پایین است و هیچ آدم عاقلی در صورت آگاهی از حقیقت ماجرا آن را خریداری نمی کند، از مجموعه مورد نظر فاصله بگیرید؛ زیرا کسب و کارهای خوب، کالای مناسب می فروشند. برای چیزی که کاملاً بی مصرف است، تبلیغ شفاهی تأثیرگذاری نمی توان انجام داد. با فروش این اجناس نامرغوب چگونه می توان کسب و کار را ادامه داد؟ اگر به کاری که انجام می دهید باور داشته باشید هم احساس بهتری خواهید داشت و هم فرصت های موفقیت بهتری مقابل شما خواهد بود.
- کالا به توزیع کننده فروخته می شود.
این چه نوع درامدی است که تنها تعدادی از توزیع کنندگان محصولات را بین خود جا به جا می کنند؟ این کار به نوعی گردو بازی است نه کسب و کار؟ باید کالا را به افرادی که به آن نیاز دارند و از آن استفاده می کنند، فروخت.
- درامد بالا به دست خواهید آورد.
باید توجه داشت که این وعده از طرف هیچ یک از شرکت هایی که قانونی کار می کنند داده نمی شود. تقریباً همه کسانی که در بازاریابی چندسطحی فعالیت می کنند، درامد کسب می کنند؛ اما درامد بالا تنها با صرف زمان زیاد و کار بسیار زیاد به دست می آید. باید به همه وعده ها با شک و تردید نگاه کرد. بیشتر افرادی که از طریق بازاریابی چند سطحی امرارمعاش می کنند، آن را شغلی پاره وقت می دانند و تعداد بسیار بسیار کمی تا آن اندازه موفق هستند که آن را به طور تمام وقت انجام دهند. موفقیت فوری و درامد بالا تقریباً غیرممکن است؛ پس اگر یکی از این دو وعده به شما داده شده است، باید در قانونی بودن برنامه شک کنید.
- اگر پاره وقت هم کار کنید، موفق می شوید.
بازاریابی چند سطحی هم در نهایت مانند بقیه کسب و کارهاست، چه آن را داخل منزل و چه خارج از منزل انجام دهید. این بدان معناست که اگر به اندازه کافی پول و انرژی سرمایه گذاری نکنید، به هیچ جایی نخواهید رسید و مطمئناً درامد چندانی هم نخواهید داشت. همچنین ماهیت بازاریابی چند سطحی این گونه است که در هر ساعت از شبانه روز باید به دنبال مشتری باشید؛ زیرا هر رابطه شخصی و هر کسی که با او در تماس هستید یک مشتری بالقوه محسوب می شود. پس این کسب و کار را نمی توان پاره وقت انجام داد و این دروغ رایجی است برای جذب نیرو. بازاریابان چند سطحی هیچ گاه مرخصی ندارند، زیرا موفقیت یعنی کار در هر روز هفته و حتی ممکن است در نهایت به موفقیت هم نرسند.


 

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/7052
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
ناشناس
 
تاريخ: بيست و سوم فروردين 1396 ساعت 10:59
 
توضيحات: دمتون گرم مطالب خیلی خوبی بود, مخصوصا پاراگراف آخرش, 24 ساعته باید دنبال اینو اون باشید برای اینکه بگید تو رو خدا بیاید ازم بخرید, عین این طفلکایی که خواهشو التماس میکنن, بازاریابی چند سطحی در ایران به شدت مزخرف داره کار میشه, تمام اینایی که گفتید نباید باشه, دقیقا هست, متاسفم براتون که از چیزی که این همه داره ضربه میزنه حمایت میکنید
qqqq

mehrdad
 
تاريخ: بيست و سوم فروردين 1396 ساعت 12:07
 
توضيحات: با این چیزایی که شما گفتید هیچ کدوم از شرکت های قانونی موجود به درد نمی خورن و در اصل قانونی نیستن (21 شرکت بازاریابی شبکه ای ) مخصوصا 4/5 تاشون که پر جمعیت تر هستن ، چون همشون وعده ی درآمد بالا رو میدن ، همشون رو مبحث پاره وقت بودن و بازنشستگی توام با درآمد بسیار بالا مانور میدن ، این که میگید شرکت های قانونی اینجور نیستن مشخص میشه که اطلاعات میدانیتون کافی نیست و فقط دارید مقاله های ایده آل گرایانه می نویسید ، اگه میگید اینجور نیست من حاضرم وقت بزارم تو هر تیم و شرکتی که خواستید ببرمتون تا حرفم رو اثبات کنم اگر این رو قبول نمی کنید مشخص میکنه دنبال حقیقت هم نیستید خودتون ، امیدوارم نظرم رو بزارید ، با تشکر
qqqq

حمید
 
تاريخ: بيست و سوم فروردين 1396 ساعت 12:22
 
توضيحات: سلام و خسته نباشید دوست عزیز نویسنده محترم اطلاعاتتو ببر بالا..منظور از پاره وقت یعنی اینکه با یکی دوساعت از روز وقتتو بزاری در روز میتونی در هفته بالا 10 الی 15 ساعت این کاره پاره وقتو انجام بدی که در صورت رعایت همه اصول نتورک مطمئنا میتونی موفق بشی البته موفقیت در هر کاری به نسبت اون کار زمان بره..از روی جهل مخاطبینمونو گمراه نکنیم ونسبت دروغ به دیگران هم ندهیم.با تشکر
qqqq

مهدی
 
تاريخ: بيست و سوم فروردين 1396 ساعت 17:08
 
توضيحات: چرا شما اطلاعات اشتباه میدین؟ کجا بازاریابی شبکه ای احتیاج به سرمایه داره؟ الان مایی که پوراسنت میگیریم از سرمایه گذاریمونه؟ بازاریابی شبکه ای پاک هیچ احیاجی به سرمایه نداره،چون اولا فقط بر اساس احتیاج شخصی خرید میکنین و رفع نیاز سرمایه گذاری حساب نمیشه، دوم اینکه سرمایه در مشاغل موج سومی اطلاعاته و نه پول
qqqq


سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی