اسپادلند شرکت هرمی دیگر در پوشش بازاریابی شبکه ای!!
شرکت اسپادلند با نام شرکت دانش بنیان و با ادعای فروش محصولات صنایع دستی در حال فریب علاقه مندان به بازاریابی است.

تاريخ : بيستم مهر 1399 ساعت 14:20   کد : 41476

اختصاصی سایت ایران هشدار- سؤالات زیادی از سوی کاربران سایت ایران هشدار مبنی بر اصالت فعالیت شرکتی مطرح شده که با نام دانش بنیان بودن و بدون اخذ مجوز در حال شبکه سازی و پرداخت پورسانت به صورت چندسطحی است.

این شرکت با نام اسپادلند خود را معرفی نموده و مدعی است به سبک یک فروشگاه اینترنتی در حال فروش محصولات صنایع دستی ایرانی است.

طرح درآمدزایی این شرکت به صورت باینری بوده و در آن به ازای هر تعادل 50 یورو پورسانت پرداخت می شود. هر یک از اعضا تنها یک بار اجازه خرید داشته و پاداش فروش مستقیم 30 درصد و کمیسیون خرده فروشی 20 درصد تعیین شده است.

بررسی اطلاعات دامنه وب سایت شرکت به آدرس www.Espadland.com نشان می دهد که این وب سایت در کشور سوئد به ثبت رسیده و بیشتر کاربران آن از کشورهای  ایران و ترکیه هستند. بر خلاف کاربران سایت که بخش عمده آن ایرانی هستند هیچ دفتر کاری توسط شرکت در ایران افتتاح نشده و تمامی جلسات آن برای کاربران ایرانی به صورت ویدئو کنفرانس است. گفتنی است با توجه به آنکه محصولات ارائه شده توسط شرکت صنایع دستی ایرانی است انباری با نام شرکت در اصفهان دایر است که محصولات آن شهر خریداری می شود.

بر خلاف ادعای فعالین شرکت که عملکرد خود را قانونی نشان می دهند بررسی نوع عملکرد شرکت هرمی بودن آن را آشکار می سازد. پرداخت پورسانت در ازاء جذب زیرمجموعه به صورت باینری و پرداخت پورسانت تعادل از ویژگی های محرز شرکت های هرمی است و لزوم خودداری کاربران از فعالیت در این وب سایت را مطرح می سازد.

 

 


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.