شرکتی غیرمجاز با نام شبکه توزیع آرتان
شرکتی با نام شبکه توزیع آرتان با ادعای فروشگاه اینترنتی محصولات صنایع دستی و خاتم کاری به صورت غیرقانونی اقدام به فعالیت شبکه ای نموده است.

تاريخ : بيست و هشتم مهر 1399 ساعت 11:23   کد : 41499
اختصاصی ایران هشدار- در ادامه فعالیت شرکت های غیرمجاز شبکه ای شرکتی با نام شبکه توزیع آرتان به آدرس اینترنتی www.artannm.ir با ادعای فروشگاه اینترنتی محصولات صنایع دستی و خاتم کاری اقدام به ثبت نام و جذب افراد در قالب جایگاه های متفاوت نموده و در ازای بازاریابی و جذب افراد به صورت چند سطحی پورسانت پرداخت می نماید.

این شرکت که با نام مهرگستران فردای روشن به ثبت رسیده، طرح درآمدزایی در قالب باینری ارائه نموده که در آن هر عضو در جایگاه خود می تواند دو نفر را به صورت مستقیم معرفی و جذب نماید و هر کدام از دو زیرمجموعه می توانند دو عضو جدید را در زیرمجموعه خود ثبت جایگاه نمایند به این ترتیب زنجیره انسانی ادامه می یابد. همچنین افرادی که با عنوان بازاریاب جذب شرکت می شوند مبلغ 1500000 جهت عضویت و ثبت جایگاه پرداخت می کنند که این مبلغ در قالب خرید از محصولات شرکت پرداخت می شود. قابل ذکر است پرداخت مبلغ و خرید مبلغ اولیه تنها یک بار الزامی است.

موارد فوق نشان می دهد طرح درآمدزایی شرکت مبتنی بر جذب اعضای جدید، گسترش زیرمجموعه ها به صورت تصاعدی و اخذ پورسانت از مبلغ حق الورود اعضای جدید است و فروش کالا صرفه چندانی نداشته و دو عامل تصاعد و اهرم در فرآیند شبکه سازی مهم ترین عامل در کسب درآمد اعضا است.

در پرداخت پورسانت به اعضا نیز در قبال جذب افراد جدید به شبکه، شرط تعادل اصلی ترین شرط است. یعنی فرد تنها در صورتی مستحق دریافت پورسانت است که در میان اعضای جذب شده جدید و جذب سرمایه انجام شده توسط وی در دو سمت زیرمجموعه تعادل وجود داشته باشد.

توضیحات داده شده در رابطه با طرح درآمدزایی شرکت، غیرقانونی بودن آن را مطابق با بند ز ماده یک قانون مجازات اخلال گران در نظام اقتصادی محرز می سازد.


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.