آی ماینر همچنان در مسیر کلاهبرداری
آی ماینر با تبلیغات گسترده در فضای مجازی، خود را به عنوان سامانه فروش و اجاره ماینر در ایران معرفی کرد اما تنها با گذشت چندماه از شروع کار سایت آن اخبار کلاهبرداری این مجموعه منتشر شد.

تاريخ : اول آذر 1399 ساعت 15:04   کد : 41588

اختصاصی ایران هشدار- آی ماینر با تبلیغات گسترده در فضای مجازی، خود را به عنوان سامانه فروش و اجاره ماینر در ایران معرفی کرد. این شرکت ادعا می کرد فارم های بزرگی در کرج و سمنان داشته و افراد می توانند بر روی ماینرهای شرکت سرمایه گذاری کنند و در سود ان سهیم شوند. حتی افراد می توانند ماینر خود را در فارم اختصاصی شرکت مستقر کنند و صرفاً هزینه نگهداری آن را پرداخت نمایند. حتی ادعا شده بود که صاحبان ماینر به مدت نیم ساعت در هفته اجازه بازدید حضوری از محل فارم را دارند.
اما همه این موارد خلاف واقع بود. تنها با گذشت چندماه از شروع کار سایت آی ماینر اخبار کلاهبرداری این مجموعه منتشر شد.

فیلتر شدن سایت و ابطال نماد اعتماد

با توجه به فعالیت مجرمانه گروه کلاهبرداری آی ماینر، سایت های مرتبط با این مجموعه از جمله آی ماینر و ددینو از حدود دو ماه پیش فیلتر شد و نماد اعتماد آن نیز ابطال گردید.
 
 
اما  با این حال آی ماینر هنوز هم دام کلاهبردارانه خود را جمع نکرده و مخاطبین را به سرمایه گذاری در این پروژه موهوم دعوت می کند. گردانندگان سایت آی ماینر که خارج از کشور هستند، با فریب افکار عمومی در حال خالی کردن جیب مشتریان خود هستند.
 
قطع زنجیره کلاهبرداری با هوشیاری مردم

در این میان آنچه زنجیره این کلاهبرداری را قطع می کند، آگاهی و هوشیاری مردم و خودداری از سرمایه گذاری در طرح ها و سایت های مجعول است. ساده ترین روش برای جلوگیری از گرفتار شدن در طرح های کلاهبرداری آگاهی مردم است. به همین دلیل ایران هشدار رسالت خود را آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در جهت هوشیاری مردم قرار داده است.

وعده سود نامتعارف؛ نشانه کلاهبرداری

اغلب سایت های کلاهبردار، پرداخت سودهای قابل توجهی را به مشتریان خود وعده می دهند و از این طریق افراد زیادی را جذب می کنند. سؤال اینجاست که کسب و کار مورد ادعای آنها اگر چنین سود خوب و قابل ملاحظه ای دارد، چرا باید آن را به من(مشتری عمومی) معرفی کند؟

چرا این سود خوب را به نزدیکان خود یا یک سرمایه گذار عمده اختصاص نمی دهد؟ حقیقت این است که هیچ طرح کسب و کاری دلش برای شما نسوخته است. بلکه دامی برای بردن اندوخته های شما گسترده است.
 
 
دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.