اعلام ضوابط انتظامی اختصاصی تاسیس شعب شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای
ضوابط انتظامی اختصاصی تاسیس شعب شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای  از سوی پلیس محترم نظارت بر اماکن عمومی ناجا اعلام شد.

تاريخ : پانزدهم دی 1400 ساعت 12:18   کد : 42244
به گزارش ایران هشدار به نقل از دبیرخانه کمیته نظارت؛ به اطلاع کاربران و کلیه فعالین شرکت های بازاریابی شبکه ای می رساند؛  ضوابط انتظامی اختصاصی تاسیس شعب شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای  از سوی پلیس محترم نظارت بر اماکن عمومی ناجا به شرح زیر اعلام گردیده است:
 
1. استقرار و فعالیت دفاتر مرکزی و شعب شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در واحدهای مسکونی یا مجتمع‌هایی که واحدهای مسکونی در آن مستقر می‌باشد، ممنوع است.
 
2. افتتاح شعب و سایر اماکن وابسته (‌دفاتر و انبار) به شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در مجاورت مراکز دارای طبقه بندی (‌امنیتی، سیاسی، نظامی و انتظامی‌)‌، آموزشی و مذهبی ممنوع است.
 
3. معابر ورودی، خروجی وکلاس های آموزشی شعب و سایر اماکن وابسته به شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای (دفاتر و انبار) مجهز به دوربین مداربسته (‌برابر استانداردهای ضوابط انتظامی عمومی‌) باشد.
 
4. حضور مستمر مسئول شعبه و یا شخص جایگزین در محل شعبه برای همکاری با عوامل انتظامی در هنگام مراجعه به شعبه ضروری است.
 
5. وجود حداقل 30 متر فضای مفید برای برگزاری جلسات و فعالیت آموزشی در محل شعبه الزامی است.
 
6. اعلام دقیق نشانی شعبه/ دفتر و شماره تلفن همراه مسئول شعبه و شخص جایگزین برای هماهنگی درهنگام بازدید عوامل انتظامی به مرجع صدور مجوز ضروری است.
 
ضمناً با وحدت ملاک از ماده (8) دستورالعمل بند (د) ماده (55) قانون نظام صنفی، درصورتی که با اعلام پلیس نظارت بر اماکن عمومی موارد مذکور اسقاط شود مراتب بصورت مستند حسب مورد از طریق سازمان‌های صمت یا این دفتر به طور کتبی به شرکت اعلام می گردد تا ظرف مدت یک ماه نسبت به رفع آن اقدام گردد. درصورت عدم رفع آن، این دفتر پس از اخطار پانزده روزه به شرکت، مجوز شعبه مربوطه را باطل می‌نماید.


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.