دستگیری اعضای باند شرکت هرمی در فردیس
جانشین فرماندهی انتظامی البرز از دستگیری ۱۲ نفر از اعضای باند یک شرکت هرمی در شهرستان فردیس خبر داد.

تاريخ : چهارم ارديبهشت 1401 ساعت 11:07   کد : 42297

به گزارش ایران هشدار به نقل از ایسنا؛ سرهنگ محمد معظمی گودرزی، جانشین فرماندهی انتظامی البرز در تشریح این خبرگفت: کارآگاهان پلیس آگاهی فردیس با انجام اقدامات اطلاعاتی از  عضوگیری و جذب سرمایه توسط یک شرکت هرمی با نام مستعار در شهرستان فردیس مطلع و بررسی موضوع را به صورت ویژه دردستورکار  خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران در ادامه با بررسی‌های میدانی و بکارگیری اقدامات پلیسی موفق شدند اعضای این شرکت هرمی را  که اقدام به عضوگیری و جذب سرمایه می کرد را در شهرستان فردیس شناسایی کنند.

سرهنگ گودرزی تصریح کرد: پس از تکمیلی تحقیقات مقدماتی و شناسایی اعضای این شبکه هرمی، ماموران با هماهنگی  مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه ۱۲ نفر از اعضای این  باند را دستگیر کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز یادآور شد: کارشناسان ارزش کلاهبرداری صورت گرفته از سوی این باند را حدود ۱۸ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به این که گردانندگان شرکت های هرمی همواره به دنبال کسب منفعت خود هستند، از جوانان خواست هیچگاه فریب حرف های گردانندگان این شبکه ها را نخورند و همواره از عضویت در طرح های سرمایه گذاری که وعده پرداخت سریع سود را می دهند، اجتناب کنند.دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.