اعضای گروه یک شرکت هرمی در بوشهر دستگیر شدند
فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: اعضای گروه شرکت هرمی "یونیک فاینانس" که به‌صورت غیرمجاز در زمینه بازاریابی شبکه‌ای فعالیت می‌کردند، شناسایی و دستگیر شدند. 

تاريخ : بيست و يکم خرداد 1401 ساعت 10:30   کد : 42313

به گزارش ایران هشدار به نقل از ایسنا؛ سرهنگ جهانبخش صیادی در این رابطه اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی با دریافت اطلاعاتی مبنی بر فعالیت غیر مجاز یک شرکت هرمی که در زمینه بازاریابی شبکه‌ای غیرمجاز فعالیت می‌کند، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی اضافه کرد: مأموران محل دقیق فعالیت این شرکت را در شهرستان بوشهر شناسایی و پس از تشکیل یک تیم عملیاتی و هماهنگی قضائی، وارد مخفیگاه آن‌ها شده و یک نفر سر شاخه و ۴ نفر از اعضاء باند را دستگیر و جهت بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر خاطرنشان کرد: مأموران در بازرسی از محل، موفق به کشف پک‌های آموزشی، کیس، مانیتور، کتابچه و جزوه‌های آموزشی در خصوص فعالیت اعضاء این باند شدند و تعداد ۸ نفر مالباخته به ارزش ۲۰ میلیارد ریال که از آن‌ها کلاهبرداری شده بود شناسایی شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌های پلیسی به جرم خود اعتراف و اذعان داشتند: برای عضوگیری و اعتماد سازی اعضا، کار خود را قانونی جلوه می‌دادند که با هوشیاری پلیس شناسایی و دستگیر پس از تشکیل پرونده، تحویل مرجع قضائی شدند.دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.