صدور قرار جلب به دادرسی در پرونده کینگ مانی
تاريخ : بيست و چهارم خرداد 1401 ساعت 10:12   کد : 42319

اختصاصی ایران هشدار- قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست در مورد چهار نفر از متهمین پرونده کینگ مانی با عنوان اتهامی اخلال در نظام اقتصادی کشور با حجم ۱۰۷ میلیون یورو صادر شد.

 قرار جلب به دادرسی از سوی شعبه رسیدگی کننده این پرونده در دادسرای جرایم رایانه‌ای صادر شده است. حجم ۱۰۷ میلیون یورو اخلال در نظام اقتصادی در جریان رسیدگی به پرونده از طریق بررسی‌های فنی به دست آمده و به این منظور تراکنش های مربوط به رمز ارز کینگ مانی شناسایی و مورد تحلیل قرار گرفته است.

با توجه به ابعاد کلان پرونده کینگ مانی و حدود ۴ هزار شکایت ثبت شده و پیچیدگی های فنی رمز ارزها، بررسی های دقیق فنی و کارشناسی در این خصوص زمان زیادی از رسیدگی به این پرونده را به خود اختصاص داده است.

مقرر است پرونده متهمین هرچه سریعتر در دادگاه رسیدگی و احکام متناسب صادر شود و زمینه برای پرداخت مطالبات مالباختگان فراهم گردد.

با توجه به ابعاد و موضوعات متنوع موجود در پرونده کینگ مانی از جمله موضوع کلاهبرداری، رمز ارز و بلاکچین، موضوع صرافی دیجیتال، موضوع بازاریابی شبکه ای و...، این پرونده می تواند به عنوان پرونده ای شاخص در دستگاه قضایی شناخته شود.

به دلیل انتشار شایعات مختلف در خصوص پرونده و سوء استفاده برخی سودجویان از شرایط موجود به کلیه شاکیان پرونده توصیه می شود اخبار مربوط به این پرونده را از طریق سایت ایران هشدار و شبکه های اجتماعی آن پیگیری کنند.

 


 


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.