کلاهبرداری تلفنی توسط زندانیان
در پی وصول گزارشی مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب بانکی به مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال توسط افراد ناشناس، بررسی موضوع در دستور کار پلیس فتا شهرستان قدس قرار گرفت.
تاريخ : پنجم فروردين 1396 ساعت 11:37   کد : 6933


به گزارش ایران هشدار -
سرهنگ شاهپور فلاحی بعدازظهر امروز گفت: در پی وصول گزارشی مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب بانکی به مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال توسط افراد ناشناس، بررسی موضوع در دستور کار پلیس فتا شهرستان قدس قرار گرفت.

وی گفت: مأموران پلیس فتا با بررسی اسناد و مدارک موجود متوجه شدند پول پس از برداشت از حساب بلافاصله به چندین حساب دیگر منتقل و همدستان متهم، اقدام به خرید از دستگاه های خودپرداز و فروشگاه های اینترنتی می کردند.

فلاحی افزود: این در حالی است که متهمان از کارت های بانکی سایر افراد استفاده می کردند و عملا هیچگونه ردی از خود بر جای نمی گذاشتند.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس ادامه داد: با اقدامات و بررسی های پلیسی پس تحقیق و احضار مرتبطان با این پرونده، عوامل اصلی شناسایی شدند.

وی اضافه کرد: پس از شناسایی این افراد که از محبوسان زندان رجایی شهر کرج بودند فعالیت‌های آنها مورد تحقیق قرار گرفته و در پی آن سایر مرتبطان و همدستان متهمان، در خارج زندان دستگیر شدند.

رئیس پلیس شهرستان قدس اظهار کرد: در مجموع تعداد ۱۴ متهم که از ساکنان شهرستان های ملارد و اسلامشهر بوده و در قالب یک باند بزرگ، کلاهبرداری تلفنی فعال می کردند با اقدامات پلیسی دستگیر شدند.

فلاحی افزود: پس از دستگیری‌ متهمان از آنان بیش از ۵۰ عدد کارت عابر بانک متعلق به افراد غیر و بیش از ۳۰ دستگاه گوشی تلفن همراه به همراه سیم کارت کشف شد.

منبع: مهر 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.