Telegram Sapp Instagram Aparat tvhoshdar
اخبار
دادستان مرکز استان کرمان از انهدام یک باند حرفه ای کلاهبرداری که از طریق نرم افزار و سایت دیوار در سطح وسیع اقدام به کلاهبردای از شهروندان می کرد خبر داد.
رئیس پلیس البرز از کشف یک انبار دستگاه های ارز دیجیتال الکترونیکی به ارزش ۲۸ میلیارد ریال توسط مأموران انتظامی این استان خبر داد.
رییس پلیس فتای تهران بزرگ گفت: سودجویان فضای مجازی در کمین هستند تا با سوءاستفاده از مناسبت های مختلف و با استفاده از شور و هیجان ایجاد شده در میان مردم نسبت به کلاهبرداری و سوءاستفاده از آنان اقدام کنند.
دبیر شورای عالی فضای مجازی اظهار داشت که مرکز ملی فضای مجازی به فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال نگاه مثبتی دارد و باید فرصت استفاده از مزایای بلاک چین و ارزهای دیجیتال فراهم شود.
دبیرکل بانک مرکزی گفت: مطالعات متمرکز بلاکچین در دستور کار بانک مرکزی است.

رضا الفت‌نسب با بیان اینکه فیلترینگ بر فعالیت کسب‌و‌کارهای نوپا تاثیر منفی دارد، اظهار کرد: فعالان این عرصه تکلیف مشخصی ندارند و هرگاه به سوی پلتفورم اینترنتی کشیده می‌شوند بعد از مدتی دسترسی به آن پلتفورم توسط مسئولان مسدود می‌شود.

 
در جدیدترین شیوه فریب کاربران واتس اپ، کاربران پیامی مبنی بر به روزرسانی واتس اپ گلد دریافت می کنند که آنها را به سایت آلوده به بدافزار هدایت می کند.
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: هر گونه همکاری با تلگرام در راه اندازی ارز دیجیتال گرام اقدام علیه امنیت ملی است.
رئیس پلیس فتا خوزستان با اشاره به کشف پرونده کلاهبرداری در یکی از سایت های واسط فروش کالا به شهروندان هشدار داد: مراقب قیمت های پایین کالا در سایت های آگهی آنلاین باشید.
سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور به کسب و کارهای اینترنتی توصیه کرد برای مجاز و رسمی تلقی شدن فعالیتشان، فعالیت خود را به پیام رسان های داخلی منتقل نمایند.
ایالات متحده آمریکا در جایگاه نخست سرقت ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده در جهان قرار گرفته و به پرخطرترین کشور برای سرمایه گذاری در این حوزه تبدیل شده است.
مرکز بلاکچین دیتا آرت راهکارهای کسب وکاری مبتنی بر بلاکچین به مشتریان ارائه داده است. اکثر راهکارهای موجود روند رو به رشدی در حوزه بازی و تجارت الکترونیکی دارد.
هکر 18 ساله توسط پلیس فتا دستگیر شد. این هکر با ترفند فروش وسایل بازی حساب 200 نفر از مشتریان را هک کرده است.
بسیاری از کارشناسان سایبری در خصوص آینده اینترنت اشیاء نگرانی هایی دارند. عمده نگرانی ها به مسائل امنیتی و چگونگی نفوذ اطلاعات مرتبط است.
سرپرست مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا ناجا از اجاره کارت بانکی، شماره حساب و درگاه بانکی از سوی مجرمان سایبری خبر داد.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری مدیر عامل شرکتی خبر داد که با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی و تبلیغات گسترده در فضای مجازی اقدام به کلاهبرداری چند میلیارد تومانی از صدها متقاضی خرید گوشی تلفن همراه کرده است.
مساله ای که بسیاری از کسب وکارهای فعال در حوزه پرداخت درگیر آن هستند عدم اطلاع آنان از نحوه پیگیری کلاهبرداری های مالی است. توضیحات دادیار دادسرای جرائم سایبری تهران در این رابطه را بخوانید.
کارشناسان فعال در حوزه امنیت سایبری خطاب به کاربران اعلام کرده اند از خرید اینترنتی با استفاده از اتصال به اینترنت وای فای اماکن عمومی به شدت خودداری کنند.
گزارش کامل بررسی ۲۰۰ اپلیکیشن اینستاگرامی موجود در مارکت های ایرانی توسط مرکز ماهر منتشر شد.
مسئول بانک مرکزی ایران گفت: بلاک چین کاربردهای زیادی در بورس و ارگان های دولتی خواهد داشت.
انتها123456
دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.