Telegram Sapp Instagram Aparat tvhoshdar
اخبار
رئیس پلیس فتا استان فارس از شناسایی و دستگیری باند برداشت غیر مجاز ازحساب بانکی افراد از طریق دستگاه اسکیمر و شناسایی بیش از ۱۰۰۰ مالباخته، خبر داد.
وزیر اقتصاد فرانسه در یک سخنرانی اعلام کرده در صورت عرضه ارز دیجیتال فیس بوک، اجازه توسعه و تجارت آن در این کشور را نخواهد داد. زیرا این ارز دیجیتال ثبات اقتصاد فرانسه را تهدید می کند.
رئیس پلیس فتای استان اصفهان از شناسایی فردی که با تبلیغ آگهی استخدام در سایت های دیوار، شیپور و کانال های تلگرامی افراد جویای کار را فریب و اقدام به کلاهبرداری می کرد، خبرداد.
گوگل به تازگی به کاربران هشدار داده است که آسیب پذیری یکی از نرم افزارهای مدیریت گذواژه تحت عنوان LastPass به هکرها امکان نفوذ و دسترسی به آخرین گذرواژه وارد شده در اکانت کاربران را می داده است.
بررسی های کارشناسان نشان داده است نسل جدید اینترنت اشیاء هدف گسترش بخش وسیعی از حمله های سایبری است.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات در خصوص شگرد جدید کلاهبرداران اینترنتی با ارسال پیام جعلی به بهانه فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف و هدایت کاربران به درگاه های جعلی پرداخت به شهروندان هشدار داد.
فرمانده انتظامی هرمزگان از کلاهبرداری ۹۵ هزار دلاری از طریق وب سایت های سرمایه گذاری انگلیسی زبان خبر داد.

کلاهبردارانی که با تبلیغ دروغین آگهی فروش مدارک تحصیلی در سایت دیوار، از دو شهروند اراکی حدود ۴۵۰ میلیون ریال به جیب زده بودند، دستگیر شدند.

گروهی از پژوهشگران نرم افزاری را توسعه داده اند که با استفاده از داده های اینترنت به پیش بینی جرایم می پردازد.
رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده استان کرمانشاه از فعالیت یک شرکت هرمی و شبیه گلدکوئست در کرمانشاه خبر داد که فعالیت خود را در روستا ها توسعه داده است.
هنگام استفاده از درگاه های الکترونیکی بانکی به هیچ وجه از فیلتر شکن استفاده نکنید که اگر نشانی درگاه قبلا فیلتر شده باشد، مشخص شود.
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از کشف یک پرونده پولشویی با راه اندازی سایت قمار و شرط بندی آنلاین خبر داد وگفت : متهم انگیزه خود را از ارتکاب جرم کسب درآمد و نشان دادن قدرت خود به رقبایش اعلام کرد.
رییس پلیس فتا استان چهارمحال وبختیاری از شناسایی متهمانی که با تبلیغات سرمایه گذاری در شرکت های خارجی در فضای مجازی مبالغ زیادی از شهروندان اخذ می کردند خبر داد.
مجرم سایبری با تقلید صدای مدیر و با استفاده از فناوری دیپ فیک توانست ۲۴۳ هزار دلار سرقت کند.
سودجویان سایبری با سوء استفاده از احساسات شهروندان اقدام به ارسال لینک های حاوی بدافزار و سرقت اطلاعات شهروندان می کنند.
بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی اعلام کرد که عدم پویا سازی رمز دوم کارت بانکی از آسیب پذیری های امنیتی به شمار می رود و شبکه بانکی در صورت وقوع جرم ملزم به پرداخت خسارت به مشتری است.
پلیس انگلیس بیت کوین های یک هکر به ارزش بیش از ۱.۱ میلیون دلار را ضبط و با هدف پرداخت غرامت به قربانیان برای فروش آنها اقدام کرد.
دادستان کل کشور، در مورد پرونده های کلاهبرداری رایانه ای پس از الزامی شدن استفاده از رمزهای پویا بخشنامه ای صادر کرد.
اخیرا پیامک هایی به تلفن همراه برخی از مردم با موضوع ثبت نام سهمیه بندی بنزین آمده که این پیامک ها حاوی لینکی جهت دریافت اطلاعات کارت بانکی و پرداخت وجهی جهت ثبت نام است.
وزارت ارتباطات پیشنهادهای خود در زمینه الزامات و ضوابط فنی استخراج رمزارزها را منتشر کرد.
انتها123456
دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.