Telegram Sapp Instagram Aparat tvhoshdar
اخبار
فرمانده انتظامی آستارا از انهدام باند شرکت هرمی و دستگیری 9 نفر از اعضای آن در این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی رباط کریم از دستگیری ۱۲ سرشاخه اصلی یک شرکت هرمی در رباط کریم خبر داد و گفت: متهمان جهت سیر مراحل قانونی پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
رییس پلیس فتا قم در خصوص به شهروندان هشدار داد: مراقب پیام افراد سود جو که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با ترفند فروش خودرو به صورت اقساطی منتشر می شود، باشید.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: سه آیین نامه در ارتباطات با خدمات ارزش افزوده تدوین شده که ظرف دو هفته آینده در کمیسیون تلفیق مقررات تصویب و مقرراتی تعیین می شود که کلاهبرداری در این حوزه را غیرممکن می کند.
رئیس مرکز امداد و فوریت های سایبری پلیس فتا ناجا گفت: بسیاری از کلاهبرداران با ترفند ایجاد اپلیکیشن های انتخاباتی در پوشش تبلیغ و ارسال آن در شبکه های اجتماعی گوناگون و تحریک افراد به دانلود و نصب آنها، دست به سودجویی از کاربران می زنند.
مدیرعامل دیجی کالا گفت: شبکه بانکی باید فرآیند فعالسازی رمز دوم پویا را تسهیل کند چرا که رمز دوم پویا خرید اینترنتی با کارت های بانکی سرقتی را کاهش و نگرانی فروشگاه های اینترنتی را رفع می کند.
نتایج یک بررسی نشان می دهد ۴۰ درصد از کاربران اپلیکیشن های اجتماعی، اطلاعات شخصی خود را در محیط این برنامه ها به اشتراک می گذارند.
در حالی که وزیر ارتباطات از تصمیم گیری درباره خدمات ارزش افزوده با نظر مرکز ملی فضای مجازی خبر داده بود، رئیس رگولاتوری اعلام کرد که با جمع بندی این نظرات در این مرکز و طرح این نظرات در جلسه بعدی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، درباره این خدمات تصمیم گیری خواهد شد.
دعوت و اد کردن افراد به کمپین انتخابات مجلس تبدیل به حربه جدید کلاهبرداران در سوء استفاده از کاربران شبکه های اجتماعی شده است.
رئیس پلیس فتا استان فارس در خصوص لینک های آلوده که از طرف افراد ناشناس به همشهریان ارسال می شود، هشدار داد.
رئیس پلیس سایبری کشور اظهار داشت: در سال جاری، حدود ۹۱ هزار پیامک امنیتی در حوزه سخت افزار، نرم افزار و به روز رسانی به مدیران کسب و کارهای اینترنتی ارسال شده است تا ارتقاء امنیت در این حوزه ها در خصوص استحکام زیر ساخت ها و حفظ داده های اطلاعاتی شهروندان فراهم شود.
رئیس پلیس فتا استان اردبیل به کسانی که خرید آنلاین و اینترنتی را دوست دارند هشدار داد: تا با فعال کردن رمز پویا حساب بانک خود را در برابر مجرمان سایبری ایمن کنند.
معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری فردی خبر داد که تحت پوشش فروش خودرو اقساطی به کلاهبرداری از شهروندان می پرداخت.
دادستان عمومی و انقلاب قم گفت: پرونده کلاهبرداری و اخلال در نظام اقتصادی برای برای شرکت مشهور به صنایع غذایی گوهرناز با بیش از چهارهزار مالباخته در دادسرای قم تشکیل شد.
وزیر ارتباطات اعلام کرد: شکایت های کاربران در حوزه کلاهبرداری های صورت گرفته ازسوی شرکت های ارائه خدمات ارزش افزوده تا دو هفته دیگر تعیین تکلیف می شود.
رئیس پلیس فتا استان خوزستان با اشاره به ترفندهای جدید کلاهبرداران در زمینه های مختلف به خصوص جرائم اقتصادی، از نوع دیگری از شیوه های کلاهبرداری خبر داد.
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: شارژ 200 لیتر سهمیه سوخت ویژه مسافرت های نوروزی کلاهبرداری است.
در روشی جدید از کلاهبرداری، با افراد تماس گرفته می شود و با وعده سیم کارت هایی با شماره رند و یا هم شماره سیم کارت های اعتباری شان که قیمتی پایین تر از معمول دارند، آن ها را فریب می دهند.
کارشناس جرایم سایبری پلیس فتا استان خوزستان با اشاره به شیوه جدید کلاهبرداری شیادان سایبری، به کاربران آگهی دهنده در سایت های آگهی آنلاین نسبت به هوشیاری در مورد اینگونه کلاهبرداری ها هشدار داد.
رئیس پلیس فتا گلستان اظهار داشت: فردی که با ترفند واگذاری وام بدون بهره و تسهیلات بانکی با سود کم مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد و شاکیان از بیش از ۱۲ استان مالباخته این پرونده هستند.
انتها123456
دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.