شرکت تخفیفات قانونی یا غیر قانونی؟

شرکت تخفیفات قانونی یا غیر قانونی؟
تاريخ:چهاردهم تير 1395 ساعت 13:24   |   کد : 4817
شرکت تخفیفات یک شرکت بازاریابی شبکه ای نبوده و مجوز فعالیت به صورت شبکه ای را دارا نمی باشد.
ایران هشدار -  اخیراً گزارش های متعددی از فعالیت شرکتی با نام تخفیفات به آدرس وب سایت takhfifat.com به دست ما رسیده است که حاکی از فعالیت این شرکت به صورت شبکه ای است و کاربران محترم استعلام از قانونی بودن فعالیت این شرکت به صورت بازاریابی شبکه ای را گرفته اند. این موضوع ما را بر آن داشته تا نکته ای مهم را یادآوری نماییم؛ تنها شرکت هایی که در سایت networkmarketing.mimt.gov.ir اسامی آن ها ذکر شده است دارای مجوز بازاریابی شبکه ای از مرکز امور اصناف تهران می باشند و غیر از اسامی نامبرده شده در این سایت اگر شرکتی اقدام به عضوگیری به صورت شبکه ای و پرداخت کمیسیون به صورت چندلایه نماید، فعالیت آن غیرقانونی بوده و برخوردهای لازم توسط مراجع نظارتی با آن ها صورت خواهد گرفت.
در مورد شرکت نامبرده باید ذکر شود که این شرکت جزء شرکت های دارای مجوز در زمینه بازاریابی شبکه ای نبوده و نمی تواند به صورت شبکه ای اقدام به عضوگیری و پرداخت پورسانت نماید. البته از زمینه ای که این شرکت مجوز فعالیت در آن را کسب کرده، اطلاعاتی در اختیار این سایت قرار ندارد و اظهار نظری در مورد قانونی بودن یا نبودن فعالیت این شرکت صورت نمی گیرد فقط نکته قابل ذکر در این است که این شرکت، یک شرکت بازاریابی شبکه ای نیست و مجوز فعالیت به صورت شبکه ای را دارا نمی باشد.

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
Sina
 
تاريخ: بيست و ششم تير 1395 ساعت 23:13
 
توضيحات: با سلام و عرض خسته نباشيد،اگر فعاليت شبكه سازي شركت تخفيفات غير قانوني است با وجود شكايت هاي زياد از طرف شركت هاي بازاريابي شبكه اي قانوني چرا شركت تخفيفات جمع نميشود؟!
qqqq


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.