Telegram Sapp Instagram Aparat tvhoshdar
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری‌ با اشاره به قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان اضافه کرد: در این قانون به بیمه، مالیات، گمرک، سربازی، محل استقرار و کمک های مالی توجه ویژه شده و برنامه های مفصل با 100 شاخص در آن تعریف شده است.

 به دنبال نوسانات قیمت ارز در ماه‌های گذشته شاهد اوج گیری قیمت محصولات دیجیتال در بازار بودیم تا جایی که قیمت یک کالا جهش ۲ تا ۳ برابری داشت. 

استفاده از بودجه های محدود بازاریابی آنلاین در میان برندهای خدماتی رایج است، اما به این معنا نیست که نتایج به دست آمده نیز کوچک و محدود خواهند بود. مواردی مانند شناخت بهترین کانال های ارتباطی و ترفندهای افزایش نرخ تغییر در این میان بسیار مؤثر هستند.

افراد بسیاری هستند که ایده وفکرخلاقانه‌ای در جهت ایجاد اشتغال داشته، چه بسا به دلیل محدودیت‌های مالی و جسمانی فضای مناسبی را برای پیاده سازی ایده‌های خود نیافتند و آن‌ها را به گوشه‌ای از اعماق ذهن خود سپرده، به امید آنکه شاید بتوان روزی آن را اجرا و معرفی کرد.

اتحادیه کسب و کار فضای مجازی یا اینترنتی بر خلاف نظر برخی دوستان که درباره قانونی بودن آن نظراتی دارند، به شکلی کاملا قانونی و در راستای اجرای قانون، تشکیل شد.
 مهمترین بخش کسب و کارهای اینترنتی را می‌توان خرید و فروش کالا و خدمات دانست که توسط سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف قابل دسترسی است.

رضا الفت نسب، راه حل جلوگیری از کلاهبرداری کسب و کارهای اینترنتی را رصد تراکنش ها برای اعلام تراکنش های مشکوک به منظور پیگیری های بیشتر اعلام کرد.

این روزها که رقابت بین کسب و کارهای اینترنتی برای بدست آوردن گوی سبقت از یکدیگر شدت گرفته است، همه کسب و کارها بدنبال موفقیت در در این حرفه هستند، غافل از اینکه ساده ترین عامل موفقیت را نادیده می گیرند و برای آن برنامه ریزی نمی کنند.

 استاندارد داده جهانی بین دهه‌های 70 تا 90 میلادی ایجاد شد و سیستم‌های EDI در بین مشتریان خصوصی با توسعه‌ی اینترنت عمومی و کاهش هزینه‌ی این سیستم‌ها به صورت تدریجی گسترش یافت.

کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس بعد از اتفاق سکه ثامن به‌دنبال بررسی وضعیت قانونی و اجرای اینماد است. به عبارتی به‌دنبال چرایی این نوع اتفاق‌ها هستیم و می‌خواهیم فرآیند ارائه این نماد را بررسی کنیم.

رگ تک ها، فین تک هایی هستند که دارای پتانسیل بسیار بالایی برای فراهم آوردن راه حل های بهتر انطباق، افزایش بهره وری و سودآوری در یک محیط مالی و اقتصاد کلان متزلزل هستند.

کسب و کار های فعال در حوزه طلا که در فضای مجازی نیز فعالیت دارند، طبق قانون می بایست از اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی مجوز دریافت کنند.

 یکی از مهم‌ترین عواملی که طی سال های اخیر مانع از نقش‌آفرینی واقعی استارت‌آپ‌ها و استفاده از ظرفیت آنها در کشور شده ، وجود تحریم و همچنین محدودیت‌هایی است که در پی آن برای کسب‌وکارهای اینترنتی ایجاد شده است.

یکی از مهمترین عوامل موفقیت یک کسب و کار حفظ امنیت اطلاعات و کاهش ریسک های امنیتی است. سامانه کلاه سفید بستری فراهم می آورد تا با حداقل هزینه، آسیب پذیری های سامانه ها، کشف و برطرف شود.

فرقی نمی کند در کجا بخواهید استارت آپ جدید راه اندازی کنید زیرا در هر حال کار بزرگ و پر ریسکی را در پیش رو دارید. با تجارب یکی از اعضای forbs در مورد بزرگترین اشتباهات استارت آپ ها آشنا شوید.
می گوید 48 درصد از کسب و کارهای اینترنتی درآمد سالانه بیش از 5 درصد است که همین امر میزان اعتماد بالای سهامداران را افزایش می دهد.

 امروزه کار و فعالیت شکل تازه‌ای به خود گرفته و به سوی خودکارفرمایی و خوداشتغالی در حرکت است. کارآفرینان توانسته‌اند نقش کلیدی در روند توسعه و پیشرفت اقتصادی در کشور ایفا وکسب و کار جدیدی را راه اندازی کنند.

علی رهبری در توضیح این موضوع اعلام کرد که در نماد اعتماد الکترونیکی یکسری نقاط قوت و یکسری نقاط ضعف وجود دارد که سعی شده با همفکری با کارشناسان این حوزه، نقاط ضعف از بین برود و نقاط قوت تقویت شود.

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.