Telegram Sapp Instagram Aparat tvhoshdar
این مرکز در راستای انجام مأموریت‏های خود در حوزه ساماندهی و رتبه بندی کسب و کارهای الکترونیکی با هدف حمایت از حقوق فعالان تجارت الکترونیکی به ویژه مصرف‏ کنندگان و خریداران، اقدام به تدوین شاخص هایی به منظور انتشار سوابق عملکرد کسب و کارها نموده است.

در نشست امروز ادامه بررسی طرح ساماندهی پیام رسان‌های اجتماعی و صیانت از حقوق کاربران در دستور کار اعضا بود که مواد 4، 6، 7 و 8 این طرح با اعمال اصلاحاتی به تصویب رسید.

چه شرکتی بین‌المللی و چه کسب و کاری کوچک و محلی باشید، برای حفظ امنیت داده‌هایتان به آنتی ویروس‌ها و بسته‌های امنیتی نیاز دارید.

 سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری امروز در نشست هم‌اندیشی با مدیران اتاق تعاون ایران با بیان اینکه ما احتیاج به اکوسیستم در این حوزه داریم، گفت: هیچ چیزی زود و یا خلق‌الساعه درست نمی‌شود، بلکه برای اجرایی شدن هر کاری نیاز به زمان داریم.

۳۵۳ پروژه در ۱۸ گروه مورد تائید قرار گرفتند و در این میان، ۳ پروژه استارت‌آپی، ۳ پروژه دولتی و ۳ پروژه دانشگاهی برتر از کشورمان در ارزیابی هیات کارشناسی WSIS پذیرفته و کاندیدای دریافت جایزه سال ۲۰۲۰ شدند که در صورت رأی کاربران ایرانی می‌توانند در جمع پنج پروژه برتر در گروه خود، به مرحله بعد ارزیابی ها صعود کنند.

 ایجاد ارتباط میان هزینه‌ها و بهره‌برداری از محصول، از جمله تغییرات ایجاد شده توسط کسب و کارهای مبتنی بر پلت‌فرم‌ها است. پلت‌فرم‌ها زمینه رشد فناوری مشاغل آینده را فراهم می‌کنند و منجر به توسعه بازار کار می‌شوند.

کسب و کارهای استارت‌آپی در کشورمان حالا به بازیگران مهمی در اقتصاد و اشتغال‌زایی بدل شده‌اند و دیگر نه‌تنها امکان نادیده گرفتن آنها وجود ندارد، بلکه حالا به ظرفیت جدیدی برای گرفتن عکس‌های یادگاری و سخنرانی بدل شده‌اند؛ 

مرکز فناوری‌های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با انتشار این فراخوان رونق بازار محصولات حوزه همگرا را هدف قرار داده است. 

رئیس کل دادگستری فارس با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری و رئیس قوه قضائیه مبنی بر حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاری های مشروع، تولیدکنندگان را سربازان خط مقدم در دوران تحریم اقتصادی دانست .

بخش خصوصی علاقه ای به نمایش میزان شکایت های پاسخ داده  نشده از سوی کسب و کارها برای کاربرانش را ندارد؛ اما مرکز توسعه تجارت الکترونیکی معتقد است، نمایش این بخش می تواند در ارائه بهتر سرویس مثمر ثمر باشد.

ممکن است این اتفاق به سمتی برود که اینها این دامنه‌ها را آزاد کنند یا امکان انتقال آن نباشد و یک کسب‌وکار کلاً آسیب ببیند.

ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی و اینترنت اشیا، خطرات بسیاری در حوزه سایبری به همراه دارند و پیش بینی می شود با گسترش داده ها در سال ۲۰۲۰، این خطرات نیز افزایش یابند.
 اینشورتک به کاربرد نوآورانه تکنولوژی برای ارائه، توزیع و مدیریت خدمات بیمه‌ای گفته می‌شود. این صنعت با کمک بزرگ‌داده‌ها، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا، به جمع‌آوری و تحلیل اطلاعات مشتریان برای ارائه خدمات بهتر بیمه‌ای متناسب با هر مشتری به‌طور جداگانه می‌پردازد.

پدیده‌های نوظهوری که در اقتصاد دیجیتال و فضای کسب‌وکار آنلاین ایران و حتی جهان شاهدشان هستیم، خطرها و معایبی دارند که با قانون‌گذاری صحیح می‌توان از آنها جلوگیری کرد. یکی از این معایب، ایجاد انحصار است. هرنوع انحصاری در اقتصاد موجب استثمار و رکود بازار می‌شود. 

در این سامانه علاوه بر مسائل مربوط به رتبه‌بندی سایت‌ها، اطلاعات تحلیلی و دقیق‌تری به صاحبان سایت‌ها نیز ارایه می‌شود تا وضعیت سایتشان را نسبت به رقبا بررسی کنند. 

اینترنت و دیجیتالی شدن باعث تغییرات زیادی در دنیای امروز شده که بعضا در جهات مثبت یا منفی بوده است. کشور ما نیز از این تغییرات در امان نبوده و نخواهد بود. با بهبود بستر اینترنت در کشور این امکان برای کسب وکارها فراهم آورده که بتوانند در این بستر فعالیت کنند. 

 این گزارش شامل نتایج پژوهشی درباره وضعیت فعلی استارت‌آپ‌ها، چالش‌ها و مسائل مربوط به آنهاست که شرایط کنونی کسب‌وکارهای نوپای ایران را ترسیم می‌کند.

تمامی کسب و کارهای الکترونیکی که به نحوی از انحاء برای عرضه کالای خود در فضای مجازی مانند وب­ سایت­ های فروش، شبکه­ های اجتماعی، اپلیکیشن ­های موبایلی و ... استفاده می­ کنند ملزم به درج شناسه در کنار سایر مشخصات کالا در بسترهای فوق‌ الاشاره می­ باشند. 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.