Telegram Sapp Instagram Aparat tvhoshdar
چنان چه قوه قضاییه از این پس در برخورد یا اعمال فیلتر سایت‌های متخلف تشخیص داد که این فضا مربوط به کسب و کار است و افرادی در آن‌ها شاغل هستند، ابتدا به موارد تخلف رسیدگی کند و مهلتی برای رفع اشکالات آن ها در نظر بگیرد.

فیلتر کردن سایت‌های مستهجن یا سیاسی کذاب موجب مخالفت هیچ‌کسی نیست اما این‌که بخواهیم با یک رفتار نابه‌جا کسب و کار مردم را با چالش روبه‌رو کنیم، از اساس نادرست است و باید اصلاح شود.

 آمار حاکی از آن است که تجارت الکترونیکی در ایران با روند رو به رشدی در حال افزایش است. البته همان‌طور که در گزارش آمده، گذشته از تاثیر تورم، عامل دیگر این افزایش رشد لحاظ کردن مبادلات آنلاین خودرو، لوازم خانگی و تجهیزات برقی گران‌قیمت در این تجارت است.

در طراحی سایت فروشگاهی با امکاناتی که از طریق مدیر شرکت طراحی سایت به کاربران و مشتری‌ها ارائه می‌شود و آن‌ها می‌توانند به طور کامل و دقیق نسبت به ویژگی و مشخصات محصولات آشنایی پیدا کنند و با آگاهی نسبت به خرید خود اقدام کنند.

 اقدام مشترک برای رسیدن به اهداف کلان وزارت نیرو درصنعت آب و برق،نیازهای ICT و زیرساخت ها را تهیه کرده است و برای افزایش ضریب موفقیت آن مطالعات تطبیقی در خارج از کشور در حال انجام است.

نتایج گزارشی که توسط شرکت امنیتی اینترنتی Malwarebytes و شرکت تحقیقاتی Osterman Research منتشر شده است، نشان می دهد شرکت‌های متوسط بازار که بین 500 تا 999 کارمند دارند در مواجهه با حملات سایبری نسبت به شرکت‌های بزرگتر یا کوچکتر تلفات بیشتری داشته‌اند.

برای انجام فعالیتهای مشاوره‌، نظارت‌، طراحی‌، تولید، نصب و راه‌اندازی‌، توسعه و پشتیبانی و آموزش‌سیستمهای نرم‌افزار، سخت‌افزار، شبکه‌های اطلاع‌رسانی و نظایر آن‌، "شاخه شرکتها" با مشارکت افراد حقوقی‌صنف که حسب قانون تجارت ایجاد می‌شوند، تشکیل می‌گردد.

بروکراسی‌ اداری و تصدی‌گری در حوزه فناوری از دیگر مشکلاتی است که به عقیده رئیس کمیسیون جوانان، کارآفرینی و کسب‌وکارهای نوین و دانش‌بنیان اتاق ایران باعث ایجاد چالش در حوزه استارت‌آپ‌ها شده است.

در بحث تجارت الکترونیک اما پلتفرم یک مدل کسب و کار است که از طریق تسهیل ارتباط بین دو یا چند گروه وابسته به هم موجب ارزش افزوده می شوند.

جذب هر چه بیشتر اطمینان و اعتماد مشتری منجر به فروش بیشتر و سود فروشگاه نیز می‌شود و در واقع برای خریدار و فروشنده سودمند است.

کمیسیون حل اختلاف، مساله استارت‌آپ‌های حذف شده از کافه بازار را در دست بررسی دارد و تمام تلاش اتحادیه این است که با رویکردی مناسب این مساله به صورت مسالمت آمیز حل شود.

در جرم رایانه‌ای معمولاً یا خود رایانه و یا شبکه، ابزار وقوع جرم است و یا یک جرم در فضا و اتمسفر مجازی که رایانه و شبکه آن‌ را به وجود می‌آورند، رخ می‌دهد.

متدها و روش هایپرداخت در تجارت الکترونیک در هر یک از کشورها در اروپا با کشور دیگر متفاوت است. در سال 2017 گروه DPD گزارش خود را در مورد فروشندگان اینترنتی BAROMETER منتشر کرد که محبوب ترین متد پرداخت اینترنتی در اروپا را نشان می دهد.

عملیات صرافی نظیر خریدو فروش نقدی ارز، انجام عملیات مربوط به حواله های ارزی و ........ در فضای مجازی ممنوع می باشد.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ایران آمار جدیدی را منتشر کرده است که براساس آن بیش از ۷۳ درصد از کل جمعیت کشور به اینترنت دسترسی دارند. 

این بیمه شکلی از بیمه خویش‌فرما است که در آن امکانات بیشتری نسبت به بیمه خویش‌فرما ارائه می‌شود و کسب و کارهای اینترنتی نیز معافیت‌هایی را براساس سطح همکاری  برای افرادی که با آنها کار می‌کنند قائل خواهند شد.

پیشرفت تکنولوژی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی فضای مناسبی را برای ایجاد اشتغال به ویژه برای معلولان فراهم کرده است.

برخی از عوامل بازدارنده در توسعه تجارت الکترونیک، شامل "ناکافی بودن زیرساخت‌های ICT و میزان به‌کارگیری آن، هزینه بالا و بی ثباتی در تولید انرژی، محدودیت استفاده از کارت‌های اعتباری، ضعف قدرت خرید و سیستم مالی توسعه نیافته" است.

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.