تاريخ:هشتم مرداد 1401 ساعت 13:45
کد : 42331

چرا پروژه Tmon قابل اعتماد نیست؟

چرا پروژه Tmon قابل اعتماد نیست؟
اختصاصی ایران هشدار- سایت Tmon به آدرس وب سایت های www.tmon-rewardcenter.com و  www.tmon-earnings.com با ادعای تجارت الکترونیک و پرداخت سودهای بالا از طریق کسب کارمزد از فروشگاه های آنلاین در حال جذب سرمایه و فریب مخاطبان است. این وب سایت برای فعالیت خود هیچ مجوزی ارائه نکرده و بررسی های به عمل آمده درباره  نحوه عملکرد وب سایت، آن  را در لیست طرح های پرریسک سرمایه گذاری قرار می دهد، اما چرا؟

طرح درآمدزایی

Tmon به منظور جذب مخاطب در تبلیغات خود مدعی شده که سایت درآمدکلیکی است که افراد تنها با چند کلیک بر روی سایت هایی همانند آمازون و آلرگو یه منظور افزایش بازدید اجناس آنها، قادر به کسب درآمد از چند سنت تا چندین دلار خواهند بود اما طرح درآمدازیی ارائه شده در وب سایت نشان می دهد این ادعا تنها سرپوشی بر فعالیت متخلفانه آن است.

در وب سایت  Tmon  چندین طرح سرمایه گذاری معرفی شده که در آن ها حداقل سرمایه ورودی 100 دلار و حداکثر آن 300000 هزار دلار و میزان کمیسیون دریافتی  براساس هر طرح متفاوت می باشد.

نکته قابل توجه این طرح ها پرداخت پاداش ورودی در هر یک از این طرح ها است. یعنی افراد به محض سرمایه گذاری مبلغی را به عنوان پاداش دریافت خواهند نمود. علاوه بر پاداش ذکر شده، پاداش های دیگری نیز در ازاء معرفی اعضای جدید به سرمایه گذاران پرداخت می گردد. پاداش دعوت به همکاری، پاداش معرفی مستقیم، پاداش تیم سازی و پاداش referral که مبالغ هر یک با توجه به سطوح قرارگیری افراد متفاوت است. این پاداش ها از یک سو نشان دهنده آن است که درآمدزایی افراد از طریق عضوگیری بوده و ادعای فعالیت مولد اقتصادی جعلی است و از سوی دیگر طرح این شرکت، طرحی پانزی است که با توجه به عدم فعالیت مولد اقتصادی توسط وب سایت، کمیسیون های پرداختی به افراد از سرمایه افراد جدیدالورود است.

اطلاعات هویتی وب سایت

بررسی اطلاعات دامنه وب سایت های Tmon نشان می دهد که کمتر از یکسال گذشته به ثبت رسیده اند و هویت مالکین آنها نیز در دسترس نیست. 

هم اکنون این وب سایت فعالیت گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته و اقدام به ارائه نرم افزاری جهت سرمایه گذاری نموده است. پلتفرم های Qoo10 و  Qoojpn توسط وب سایت معرفی شده و کاربران از طریق این پلتفرم ها در حال فعالیت هستند. طبق شواهد موجود آدرس وب سایت Tmon با لینک کوتاه Tm1235. com نیز معرفی شده است. 

برخی به اشتباه این وب سایت را مرتبط به سایت Tmon.co.ir معروف به tmon، فروشگاه اینترنتی  معتبر در کره جنوبی می دانند که اشتباه است، زیرا نوع و نحوه فعالیت این وب سایت کاملا متفاوت با اپلیکیشن و سایت جعلی Tmon است.
همان طور که در موارد ذکر شده شاهد هستیم، مجموع عملکرد شرکت در عدم ارائه مجوز، پرداخت پاداش های عضوگیری و فقدان شفافیت در خصوص فعالیت وب سایت و هویت مالکان آن موضوع پانزی بودن و غیرقابل اعتماد بودن آن را مطرح می سازد. از این رو به کاربران توصیه می شود از سرمایه گذاری در این وب سایت خودداری نمایند.

 


 


 


 


 


 


 


 


 

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/42331
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی